WISH LIST // a // MINIMALIZM // #4
Ostatni prozdrowotny nabytek sprawił, że nabrałam chęci na więcej! Dlatego marzy mi się Vitamix- wysokoobrotowy blender, który radzi sobie nawet z najtwardszymi orzechami i owocami i miele je na drobną papkę. Dzięki tej wspaniałej funkcji można za jego pomocą przygotować pyszne i zdrowe batoniki orzechowo-daktylowe, hummus (bez ryzyka spalenia silnika blendera) i wiele innych rzeczy. 

Ostatnio na mojej wish liście króluje kategoria DOM. W tym miesiącu do IKEA weszła seria YPPERLIG, która powstała we współpracy z HAY. Aktualnie poszukuję ładnych pudełeczek do przechowywania rzeczy drobnych, dlatego zwróciłam szczególną uwagę na to z unoszonym wieczkiem. Myślę, że byłoby ideale do lakierów do paznokci i tego typu dziewczyńskich rzeczy.
Na plakat Bieszczady Ryszarda Kaja czaję się od dłuższego czasu, ale zawsze są jakieś pilniejsze wydatki. Uwielbiam jeździć w Bieszczady, a styl plakatów z serii Polska wyjątkowo mi pasuje. Sądzę, że w przyszłym miesiącu zawiśnie u mnie na ścianie.

Czym byłaby jesień bez ciepłego swetra? Ten ze zdjęcia jest firmy Eric Bompard i jest wykonany w 100% z kaszmiru. W ostatnim sezonie kolor beżowy/camel został zdecydowanie wywyższony spośród wielu innych, dlatego zaryzykowałabym i chętnie spróbowałabym swojej przygody z tym kolorem.

Last, but not least- kolagen firmy Dr's Best. Odkąd bardziej zaczęłam interesować się odżywianiem, trafiłam na wywiad z Iwoną Wierzbickią na temat suplementacji. Iwona polecała kolagen jako prewencję przeciwstarzeniową. Powoli dobijam do trzydziestki i chętnie przetestowałabym czy naprawdę działa.

Komentarze

Publikowanie komentarza