WISH LIST // a // MINIMALIZM // #3Moje dzisiejsze zestawienie z przedmiotami, które mam na oku, jest dosyć krótkie. Ograniczam mnożenie potrzeb, ale jako osoba niewykluczona cyfrowo, jestem cały czas narażona na bodźce stymulujące do kupowania. Niestety.

Motywem przewodnim jest FIGA. Ostatnio zakochałam się w zielonej fidze, a to wszystko wina marki Diptyque i ich zapachu "Philosykos". Mam próbkę tych perfum i jest to miłość od pierwszego spryskania. Mogłabym się w nich kąpać, gdybym była wystarczająco bogata. Fakt faktem, że są dosyć ulotne i bardzo bliskoskórne, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Zanim odkryłam niszowe perfumy o takich właściwościach, nie mogłam stosować praktycznie nic z oferty zwykłych perfumerii- po paru minutach intensywność zapachu powodowała duży dyskomfort, bóle głowy i było mi niedobrze. Dlatego z taką lubością odkrywam zapachy Diptyque i innych niszowych marek. Mam poczucie, że wreszcie odnalazłam sens stosowania perfum! 🍇

Kolejną rzeczą na mojej liście są klapki Birkenstock. Wybieram się niedługo na wakacje więc przydałyby mi się w podróży, a ich ortopedyczny kształt na pewno korzystnie mógłby wpłynąć na wyprofilowanie mojej stopy.

O książce "Food Pharmacy" słyszałam już od dłuższego czasu. Ostatnio mój tata powiedział, że bardzo schudłam i marnie wyglądam więc postanowiłam trochę bardziej zainteresować się dietą i odżywianiem. Podskórnie jestem przekonana, iż jedzenie może powodować że wyglądamy promiennie i pięknie, albo może nas dociążyć i poszarzyć. Prawdopodobnie moja dieta ostatnich miesięcy doprowadziła do tego drugiego więc chcę zgłębić ten temat.


Zauważyłam, że jeśli chodzi ubrania, mam dosyć mały repertuar tych nadających się do pracy. Jak już pisałam wcześniej, jestem fanką jak największej uniwersalności, tak aby nie zaprzątać miejsca i głowy oddzielaniem ubrań do pracy, w czasie wolnym, na imprezę itd. itp. Koszula And Other Stories idealnie wpisuje się w wymyślony przeze mnie schemat. Zapięta pod szyję nadaje się na spotkanie służbowe, a z rozpiętymi dwoma guzikami i włożona w spodnie pięknie będzie się prezentować na randce czy kolacji z przyjaciółmi. 🍝

Komentarze

  1. Fajny wpis, zanim dorobisz się własnego egzemplarza Food Pharmacy mogę wypożyczyć Ci mój:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zanim się zobaczymy, to pewnie zdąrzy przyjść moje zamówienie! :)

      Usuń

Prześlij komentarz